Call-центр:
0800 75 5995БЕСПЛАТНЫЕ звонки по Украине
с мобильных и стационарных телефонов
Перезвони мне
  • +38 050 07 60 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36

Умови використання сайтом

УГОДА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ GANTELI.COM.UA

Увага!!! Перед переглядом цього сайтууважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйтецей сайт. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм,заявок, а також замовлення Вами товарів / послуг з використанням даного сайтуозначає Вашу згоду з умовами даного Угоди.

 

1. Умови використання сайту ganteli.com.ua

1.1. Дана угода використаня сайту (іменованенадалі Угода) є публічним договором веб-сайту ganteli.com.ua (далі -Сайт) між Адміністрацією сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач)та регламентує умови користування сайтом.
1.1.1. Пропозиції та інформація на сайті носить виключно інформаційний характері не є публічною офертою.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудьздійснила доступ до Сайту, особи яка замовляє та / або отримує Товари звикористанням інструментів Сайту.
1.3. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається приєдналася доцієї Угоди. Реєстрація або оформлення заказу Користувача на Сайті означає повнеі беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовамиУгоди використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнена Адміністрацією Сайту водносторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила євідкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і АдміністраціїСайту за наступними пунктами:
порядок використання Сайту;
Політика конфіденційності;
обмеження відповідальності Адміністрації сайту;
пропозиції щодо укладанні договору Продавцям;
інші умови.

 

2. Порядок використання Сайту

2.1 Сайт є платформою для розміщенняпропозицій про продаж Товарів Продавцями.
2.1.1. Особи які здійснюють продаж товарів на веб сайті GANTELI.COM.UA, надають інформацію про товари, що в подальшому дає право користувачу сайту(Покупцеві) зробити пропозицію укладення договору (оферту) Продавцю (Продавцям)товару.
2.2. Сайт ganteli.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажуватиінформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання.Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати в суспільних чи комерційнихцілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютернихмережах забороняється.
2.3. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надатидостовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет-магазин ganteli.com.ua залишає за собою право розсилки акційних пропозицій наваш номер, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні SMSпро наші акції, просто зайдіть в особистий кабінет і відпишіть від категорійрозсилок котрі вам не цікаві або зателефонуйте нашому менеджеру і попросітьвідписати вас від розсилок. При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашуелектронну адресу з SMS-розсилки.
2.4. У процесі реєстрації на сайті ви отримуєте логін і пароль, за збереженняяких ви несете відповідальність.
2.5. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодополіпшення роботи або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несетевідповідальність, в разі якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушуєавторські права, є дискримінацією людей по будь-якою ознакою, а також міститьобрази чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

 

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою івідповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, щостав відвідувачем цього сайту. Беручи це угоду, Користувач дає згоду на збір івикористання певної інформації про Користувача відповідно до положень ЗаконуУкраїни «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту щодозахисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністраціясайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримуватиінформацію, пов'язану з членством Користувача, з метою надання відповіднихпослуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієїперсональної інформації, яку Споживач надає добровільно, в разі, колиінформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме ім'я,прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні)дані-файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих черезІнтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третімиособами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту,Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такогодоступу.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану черезінтернет-сайт ganteli.com.ua інформацію з метою поліпшення змістуінтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (зазапитами), в маркетингових або дослідницьких цілях, а також інших цілях, що несуперечать положенням чинного законодавства України.

 

4. Обмеження відповідальності Адміністраціїсайту

4.1.Указанние в Пропозиції умови є попереднімиумовами придбання Товару і носять виключно інформаційний характер.
4.2. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки,друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, щомістяться на даному Сайті, не гарантує точності і повноти матеріалів, програм іпослуг. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечититочність і достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація таматеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій (як явних, так імаються на увазі).
4.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може статизастарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілоїінформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновленнязберігається на Сайті інформації.
4.4. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе ніякої відповідальностіза висловлювання і думки.
4.5. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни вматеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в нихпродукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому СайтіАдміністрація сайту не зобов'язується оновлювати матеріали сайту, залишені вякості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися здумкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністраціясайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень,які порушують чинне законодавство або норми моралі.
4.6. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності заможливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб або третіх осіб щодоКористувача.
4.7. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності зависловлювання Користувача, які містить цей сайт ganteli.com.ua.
4.8. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності зашкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цимСайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.9. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачемможливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті ganteli.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
4.10. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності занеповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенніоблікового запису Користувача.
4.11. При виникненні проблем у використанні сайту ganteli.com.ua незгоду з конкретними розділами Угоди або отриманніКористувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливогохарактеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться доадміністрації сайту ganteli.com.ua, щоб Адміністрація сайту моглапроаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженнюна Сайт некоректної інформації, а також при необхідності обмежити або припинитипро бязательства з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту,навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.
4.12. У зв'язку з вищевикладеним Адміністрація сайту залишає за собою правовидаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи дляприпинення доступу до Сайту користувачів, що створюють, згідно з висновкомАдміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, абокористувачів, які порушують вимоги Угоди.

 

5. Пропозиція про укладення договору Продавцям

5.1. Користувач сайту після ознайомлення зінформацією на веб-сайті ganteli.com.ua має право зробити пропозиціюпро укладення договору (оферти) Продавцю (Продавцям) шляхом оформленнязамовлення, оформлений замовлення є офертою Користувача Продавцю.
5.2. Згідно ст. 640 Цивільного кодексу України, договір вважається укладеним змоменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповідіпро прийняття цієї пропозиції.
5.3. Пропозиція про укладення договору (оферти) вважається прийнятим Продавцемв разі здійснення ним дій, а саме: фактичного відвантаження товару, злочин донадання послуг або виконання робіт відповідно до умов, передбачених договором.Достатнім доказом прийняття оферти або зустрічної оферти (тобто узгодженняСторонами всіх істотних умов продажу Товару) є фактичне отримання і прийняття ТоваруОдержувачем (Покупцем, Користувачем).
5.4. Не вважається прийняттям Продавцем Пропоновані можливості Користувача:
напрямок Продавцем і / або Адміністрацією сайту засобами електротехнічної (sms-інформування, електронна пошта, телефон і т.п.)
інші повідомлення Продавця / Адміністрації сайту про одержання ЗамовленняКористувача і / або про терміни його отримання і / або про ціну Товару. Данеповідомлення є виключно повідомленням про підтвердження отримання Продавцемпропозиції про укладення договору (оферти) Користувача (але не про прийняттяданої пропозиції) і містить відтворення умов оферти, наданої Користувачем.
5.5. Продавцем товару як одна з умов покупки, може бути встановленозобов'язання по частковому або повної передоплати за товар, на стадії узгодженнязамовлення.
5.6. Користувачеві (Покупцеві) може бути відмовлено в оформленні покупки товарув разі відсутності товару в наявності.
5.7. Адміністрація сайту звертає вашу увагу на те, що ціна встановлена ​​намомент оформлення заявки, є попередньою і може змінюватися в залежності відзміни ціни на товар. Ціна товару згідно з договором публічної оферти і умовкористування сайтом буде вважатися остаточною на момент передачі товарупокупцеві.
5.8. У разі зміни ціни Товару в порівнянні з узгодженими Сторонами, Покупцясповіщають про таку зміну, Покупець товару має право відмовитися від зробленогозамовлення, отримання або прийняття Товару. При цьому, Одержувач (Платник) маєправо вимагати повернення оплачених за Товар грошових коштів, а також грошовікошти, сплачені за доставку Товару Одержувачу. Будь-які інші компенсації (вт.ч. відшкодування збитків, неустойка та інше) - Продавцем або Адміністрацієюне надаються.
5.9. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару в порівнянні звказаними в Пропозиції обмежується тим, що Одержувач (Користувач, Платник) маєправо відмовитися від придбання Товару і вимагати повернення сплачених за ньогокоштів (якщо вони оплачені).
5.10. Сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бутивиплачені Користувачеві (Платнику, Одержувачу) в зв'язку з порушенням його правпри використанні Сайту (в т.ч. в зв'язку з невиконанням Замовлення або йогоненалежним виконанням, іншими порушеннями прав Користувача ) відповідно до ст.22 Цивільного кодексу України обмежена сумою в десять гривень.
5.11. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Користувачеві в разіневідповідності фактичних умов продажу оферті, є надання Користувачеві(Одержувачу) права відмовитися від отримання і прийняття відповідного Товару тавимагати повернення сплаченої за нього вартості, а також вартості доставкиТовару до пункту видачі (якщо сума фактично були оплачені Платником). Одержувачмає право скористатися даним правом до моменту підписання документів, щопідтверджують отримання Товару (в т.ч. документів перевізника про доставкувідправлення з Товаром Одержувачу).
5.12. На Товари, на які встановлено гарантійний строк, діють гарантійнізобов'язання відповідно до умов, зазначених в гарантійному талоні і / або вінформаційних матеріалах виробника. Якщо відповідно до законодавства України наТовар повинен бути встановлений гарантійний термін, але він не встановленийвиробником, гарантійний термін на такий Товар вважається рівним трьом дням.
5.13. Користувач розуміє, що Продавці є окремими суб'єктами господарювання, якіне підконтрольними Адміністрації сайту. Користувач усвідомлює, що Адміністраціясайту не має будь-яких повноважень щодо впливу на виконання Продавцями своїхзобов'язань щодо прийняття та / або виконання Замовлення, а також зобов'язань,що виникають після продажу Товару.

 

6. Інші умови.

6.1. Ніщо в Угоді не може розумітися яквстановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин,відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого наймуабо якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
6.2. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всівиключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту.Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавстваУкраїни про права інтелектуальної власності.
6.3. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалахсправжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.
6.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягаєпримусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.
6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіюватибудь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано КористувачевіАдміністрацією сайту.
6.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України.Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно дозаконодавства України.


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви незгодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.
Правовласникам: якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашуінтелектуальну власність (фото, текст та ін.), Зв'яжіться з адміністрацієюсайту, щоб вирішити проблему.